Nieruchomości Usługowe

Biura

Biura

Wynajem lub kupno odpowiedniego lokalu często decyduje o sukcesie lub porażce firmy – wpływa to znacznie na zadowolenie, produktywność, a nawet zdrowie pracowników. Dla naszych klientów oddajemy tylko doskonale przystosowane lokale przeznaczone do adaptacji na pomieszczenia biurowe. Posiadają one odpowiednią powierzchnię, wysokość, istotne wyposażenie np. bezpieczne i łatwe w użytku okna, zaplecze higieniczno-sanitarne oraz spełniają wszystkie wymogi zapewniające przyszłym pracownikom komfortu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałyby żebyśmy zaprojektowali i wybudowali dla nich siedzibę firmy bądź oddział

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie elementy zagospodarowania ujęte na stronie internetowej w tym nasadzenia, umieszczone postacie, elementy wykończeniowe, nie obrazują stanu rzeczywistego a są wyrazem propozycji jak może wyglądać zagospodarowanie terenu. Informacji zawartych na stronie internetowej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Dewelopera w BOK. Informacje zawarte na stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie internetowej informacje odnośnie cen nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis przedmiotu umowy i ustalenie ceny następuje wyłącznie w umowie deweloperskiej i zgodnie z dołączonymi do niej dokumentami. Przedstawione na stronie internetowej inwestycje zrealizowane były w ramach spółki Immobilia Polska SC, Immobilia Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Spółka komandytowa, jak też przez poszczególnych wspólników w ramach prowadzonych przez nich jednoosobowych działalności gospodarczych .