Nieruchomości Mieszkalne

Domy jednorodzinne

Domy

Nasze domy jednorodzinne to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na szukanie działki, ekipy budowlanej, wykonanie projektu lub przeprowadzania prac wykończeniowych. Wszystko zaplanujemy, przemyślimy i wykonamy! Pomieszczenia są wykończone z niezwykłą starannością i czekają na wymarzona aranżację. Dzięki nam nie trzeba decydować się na dom, który można wyobrazić sobie tylko na podstawie projektów.

Realizowaliśmy budowę domów jednorodzinnych w miejscowości Lipniak. Obecnie posiadamy w ofercie domy wolnostojące położone w Lublinie przy ul. Dębowej 27 (Bazylianówka), wybudowane w stanie deweloperskim. Domy mają powierzchnię około 192 m2 z przynależnymi działkami o powierzchni 700-900 m2. Dom posiada 4 pokoje, łazienkę i garderobę na piętrze. Na parterze znajduje się salon z jadalnią, kuchnia, łazienka i gabinet. Wizualizacje i rzuty poniżej. Po szczegóły zapraszamy do biura.

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie elementy zagospodarowania ujęte na stronie internetowej w tym nasadzenia, umieszczone postacie, elementy wykończeniowe, nie obrazują stanu rzeczywistego a są wyrazem propozycji jak może wyglądać zagospodarowanie terenu. Informacji zawartych na stronie internetowej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Dewelopera w BOK. Informacje zawarte na stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie internetowej informacje odnośnie cen nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis przedmiotu umowy i ustalenie ceny następuje wyłącznie w umowie deweloperskiej i zgodnie z dołączonymi do niej dokumentami. Przedstawione na stronie internetowej inwestycje zrealizowane były w ramach spółki Immobilia Polska SC, Immobilia Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Spółka komandytowa, jak też przez poszczególnych wspólników w ramach prowadzonych przez nich jednoosobowych działalności gospodarczych .