Nieruchomości Usługowe

Lokale handlowe

Lokale handlowe

Budowane przez nas i wynajmowane lub sprzedawane lokale handlowe to nieruchomości zarówno o małej, kameralnej powierzchni, jak również o znacznie większym metrażu, przeznaczone do wszelakich usług. Budynki takie znajdują zastosowanie jako sklepy (drogerie, supermarkety), oddziały banków czy restauracje. Zaufali nam i zrealizowaliśmy budowę takich lokali dla czołowych ogólnoświatowych lub ogólnopolskich podmiotów tj. Biedronka, Stokrotka, Aldik, Rossmann, Żabka, Alior Bank, SKOK, DPD, Laboratoria Natury, Onninen, Brentag.

Lokale handlowe realizujemy w systemie BTS (Build to Suit) jako obiekty projektowane i dedykowane dla konkretnego najemcy. Kupujemy również gotowe budynku handlowe czy kamienice i je adoptujemy pod potrzeby najemców.

Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałyby, żebyśmy zaprojektowali i wybudowali dla nich siedzibę firmy bądź oddział.

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie elementy zagospodarowania ujęte na stronie internetowej w tym nasadzenia, umieszczone postacie, elementy wykończeniowe, nie obrazują stanu rzeczywistego a są wyrazem propozycji jak może wyglądać zagospodarowanie terenu. Informacji zawartych na stronie internetowej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Dewelopera w BOK. Informacje zawarte na stronie internetowej nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie internetowej informacje odnośnie cen nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis przedmiotu umowy i ustalenie ceny następuje wyłącznie w umowie deweloperskiej i zgodnie z dołączonymi do niej dokumentami. Przedstawione na stronie internetowej inwestycje zrealizowane były w ramach spółki Immobilia Polska SC, Immobilia Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Spółka komandytowa, jak też przez poszczególnych wspólników w ramach prowadzonych przez nich jednoosobowych działalności gospodarczych .