Jesteśmy spółką deweloperską, która kompleksowo zajmuje się rynkiem nieruchomości. Realizujemy projekty mieszkaniowe, usługowe, jak i produkcyjno - magazynowe

O Firmie

Z rynkiem nieruchomości wspólnicy spółki związani są już od 2001 roku. Spółka Immobilia Polska SC założona została w lutym 2008 roku przez Tomasz Iwana i Jarosława Paszkowskiego. Po kilku latach działalności do spółki dołączyli Hubert Maj i Dariusz Koper co jeszcze bardziej zwiększyło możliwości inwestycyjne spółki. Jesteśmy spółką deweloperską, która kompleksowo zajmuje się rynkiem nieruchomości. Realizujemy zarówno projekty mieszkaniowe (budowa bloków, domków jednorodzinnych), usługowe (budowa sklepów, supermarketów, lokali biurowych), jak i produkcyjno - magazynowe (siedziby firm logistycznych, hurtownie, zakłady produkcyjne). Kilkunastoletnie doświadczenie w branży, uczestnictwo w największych transakcjach Lubelszczyzny ostatnich lat, studia z zakresu prawa i ekonomii oraz podyplomowe studia z zakresu wycen nieruchomości, zarządzania nieruchomościami czy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, sprawiają że wspólnicy spółki to specjaliści, którzy są profesjonalnie przygotowani do realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Z naszą pomocą mogą być Państwo pewni, że dokonają właściwego wyboru przy zakupie lub wynajmie nieruchomości mieszkalnej czy komercyjnej. Inwestycje swe realizowaliśmy i realizujemy w ramach spółki Immobilia Polska SC, Immobilia Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, jak też przez poszczególnych wspólników w ramach prowadzonych przez nich jednoosobowych działalności gospodarczych.

Dynamiczny rozwój sprawił, iż w ciągu tych zaledwie kilku lat staliśmy się jednym z liderów w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości na Lubelszczyźnie, poprzez obecność w każdym segmencie rynku. Są to zarówno nieruchomości magazynowe, produkcyjne, handlowe, biurowe jak i mieszkalne. Rozpoczęte już inwestycje sprawiają, że plany wspólników sięgają jeszcze dalej. Jesteśmy stale otwarci na nowe projekty, pragniemy wykupywać nowe grunty i staramy się odpowiadać na wszystkie Państwa potrzeby realizując kolejne budowy.

Zdajemy sobie sprawę, że naszych klientów interesują nie tylko własne mieszkania, ale także domy. Zrealizowaliśmy budowy wielu domów jednorodzinnych, które zostały bardzo szybko wykupione. Jako spółka dokładamy również szczególnej staranności, aby każdy z Państwa mógł wybrać budynek odpowiedni do swoich potrzeb i wymagań. Lokalizacje naszych projektów są starannie dobierane przez wyznaczone osoby, aby mogli cieszyć się Państwo swoim domem w przyjaznej okolicy lub założyć firmę w miejscu z wygodnym dojazdem.

Oferujemy sprzedaż lub wynajem mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych, powierzchni magazynowych i lokali handlowych. U nas znajdziecie Państwo różnorodne oferty, komfortowe warunki w wybudowanych nieruchomościach, przemyślaną ich lokalizację oraz dobre ceny. Zlecenia nieruchomości do budowy nie są dla nas wyzwaniem i odpowiadamy na każde Państwa zlecenie. Gwarantujemy Państwu przy tym tylko bezpieczne i pewne rozwiązania dokonywania płatności, abyście mogli już tylko cieszyć się swoją nową siedzibą lub domem.